August 2017

Life is Strange: Before the Storm

31. august 2017 at 16:34 | Tonda |  Hry
Výsledek obrázku pro life is strange storm
Life is Strange je moje herní srdcovka na kterou nedám dopustit, a tak jsem byl mile překvapen když jsem slyšel o dalším dílu. Pár týdnů na to se ukázalo že půjde o prequel, který ukáže život šestnáctileté Chloe Price před začátkem hlavního příběhu. Její život v tu dobu poznamenal odchod nejlepší kamarádky Max a ztráta otce, mezitím co si její matka našla nového přítele, kterého Chloe bytostně nesnáší a tak rebeluje proti všemu a všem. Jednoho dne potkává populární Rachel, se kterou se po době velice sbíží a tak náš příběh začíná... a to jak končí již bohužel víme z minulé hry.
Stejně jako její předchůdce je i tahle hra epizodická, ovšem namísto pěti kapitol nové LiS nabídne pouze tři a čtvrtou bonusovou epizodu. Stejně jako Max v minulé si i Chloe v této hře vede deník a namísto focení vybraných objektů je zde možnost grafiti.
Vyšla první epizoda. Byl jsem doopravdy nedočkavý až konečně vyjde gameplay. Na tom počítači s kterým pracuji se nic hrát nedá. Sice to nebyl takový zážitek jako originál, ale bylo to neuvěřitelně nostalgické a na konci epizody jsem měl tak trochu husí kůži. Za tuto hru jsem vážně rád a jsem zvědav kam se budou další kapitoly ubírat. :)FNaF "plyšáci"

27. august 2017 at 15:42 | Tonda |  Záchvaty tvořivosti
Modelováním těchto potvůrek jsem si zkracoval dlouhé podzimní večery minulého roku. V tu dobu jsem byl až po uši fanoušek série strašidelných her Five Nights at Freddy's (a stále tak trochu jsem), které myslím většina z vás jistě zná. Pokud ne, tak na internetu je nepřeberné množství článků, obrázků a hlavně gameplayů. Toto jsou plyšové verze postav z těchto her, kde se před jejich děsivějšími verzemi musíte jako noční hlídač bránit. Vyráběl jsem je z Moduritu, který se po modelování uvaří a libovolně nabarví. Ovšem Toy Freddy je z barevného Polymeru.

Medvěd Freddy, Králík Toy Bonnie

Vítejte!

22. august 2017 at 15:56 | Tonda |  Novinky na blogu
Chci vás všechny přivítat na mém novém blogu. Budu zde vystupovat pod přezdívkou Tonda. Rád fotím, maluju, píšu, starám se o zvířata, grafičím. Předtím jsem rád blogoval, a nyní, po dlouhé pauze mi blog chyběl a rozhodl jsem se vrátit na blog.cz, jelikož tuto doménu znám již velice dlouho a je to tak trochu moje srdcovka. :)

Upřímně nevím co více říct na začátek, úvodní články mi příliš nejdou. Budu rád když se vám mé články budou dobře číst a budete se sem rádi vracet. :)